Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

VIKING MOTORS AS

Meedialeht ja uudisvoog

3 013 külastajat

42 jälgijat

VIKING MOTORS AS: Riigihangete lugu

VIKING MOTORS AS on läbi aja võitnud erinevaid riigihankeid, sagedusega keskmiselt 2,1 korda aastas ja esimene neist võideti 10 aastat tagasi, aastal 2010. Riigipirukast on ettevõte osa saanud kokku 21 korda, vastutasuks on kodanike hüvanguks teenust osutatud või töid tehtud 5 781 299 euro eest. Seda on juba kokku ühe päris eduka ettevõtte aastakäibe jagu.

Rekordiline oli ettevõtte jaoks aga aasta 2017, mil võideti kõige suuremas summas hange "Sõiduautode ostmine II", kogumaksumusega 5 000 000 eurot. Loorberitele puhkama ei jäädud, ka muud tööd tehti sama suure hooga ja 2017. aasta käive panigi varasematele pika puuga ära.

Keskmiselt moodustab ühe võidetud hanke osakaal VIKING MOTORS AS käibest 1/41. Riigihankest saadava sissetuleku ära langemine käibes väga hullusti tunda ei annaks, aga pingutama mujal sunniks ikka.

Kokku on VIKING MOTORS AS nende võidetud hangete kohta üldse riigihangetel osalenud (teinud pakkumisi) 23 korda.

Tegu on seejuures igati väärika partneriga riigile, kes ise maksab riigikassasse makse rohkem, kui on saanud müügikäivet riigihangetel osalemistest. Nagu oma klassi oivik, ei ole see ettevõte oma ajaloos jätnud täitmata ei maksu- ega aruandluskohustusi, ega jätnud äripartnereid pika ninaga.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..