Meedialeht
Vali raport X

KADILA PÕLLUMAJANDUSE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 499 külastajat

110 jälgijat

KADILA PÕLLUMAJANDUSE OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus KADILA PÕLLUMAJANDUSE OÜ meeskonda 1 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 585 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga meeskonna suurus ei muutunud.

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 1 177 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 520 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 151 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 3 035 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 36 421 EUR.

Võrdlus valdkonna keskmisega

KADILA PÕLLUMAJANDUSE OÜ tegutseb sektoris PÕLLUMAJANDUS, METSAMAJANDUS JA KALAPÜÜK, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 005 EUR kuus. Lääne-Viru, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 961 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Põllumajandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..