Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

TREV-2 GRUPP AS

Meedialeht ja uudisvoog

11 079 külastajat

267 jälgijat

TREV-2 GRUPP AS: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, TREV-2 GRUPP AS sündis 24 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis TREV-2 GRUPP AS on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti K. K. (16.02.1959), E. K. (25.01.1959), L. M. (27.07.1955), A. R. (22.08.1961) ja P. V. (19.08.1949). TREV-2 GRUPP AS juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 37 aastane, K. K. kaunis keskeas 37 aastane, E. K. kaunis keskeas 40 aastane, L. M. parimas nooruses 34 aastane, A. R. kaunis keskeas 46 aastane, P. V..

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TREV-2 GRUPP AS rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on TREV-2 GRUPP AS-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TREV-2 GRUPP AS rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam TREV-2 GRUPP AS eesotsas ei toimeta.

L. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TREV-2 GRUPP AS rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam TREV-2 GRUPP AS eesotsas ei toimeta.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TREV-2 GRUPP AS rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam TREV-2 GRUPP AS eesotsas ei toimeta.

P. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TREV-2 GRUPP AS rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam TREV-2 GRUPP AS eesotsas ei toimeta.

TREV-2 GRUPP AS kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Kruusa- ja liivakarjääride tegevus; savi ja kaoliini kaevandamine" turul 13 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 162.1 miljonit eurot, millest TREV-2 GRUPP AS osa on kahanenud alla 50.4%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..