Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ARCADIA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

841 külastajat

3 jälgijat

ARCADIA OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, ARCADIA OÜ sündis 24 aastat tagasi, veel värskel krooniajal kuid tiksus vaikselt 1 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ARCADIA OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti T. L. (19.08.1968), E. E. (13.05.1973) ja A. V. (24.04.1967). 22 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel parimas nooruses 27 aastane, T. L. toredas tudengieas 23 aastane, E. E. parimas nooruses 29 aastane, A. V..

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ARCADIA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle ARCADIA OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ARCADIA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam ARCADIA OÜ eesotsas ei toimeta.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ARCADIA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam ARCADIA OÜ eesotsas ei toimeta.

ARCADIA OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Mitmesuguste erinevate kaupade vahendamine" turul 57 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 654.0 miljonit eurot, millest ARCADIA OÜ osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..