Meedialeht
Vali raport X

HEPA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

3 051 külastajat

102 jälgijat

HEPA OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus HEPA OÜ meeskonda 34 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 975 EUR/kuus.

VÕRDLUS EELMISE KVARTALIGA

Võrreldes II kvartaliga vähenes viimasel kvartalil meeskond 2 liikme võrra (-6%) ja keskmine töötasu suurus töötaja kohta ei muutunud.

AASTA KOKKUVÕTE

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 1 007 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 18 638 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 7 protsenti.

PALGARALLI

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 440 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 5 280 EUR.

VÕRDLUS VALDKONNA KESKMISEGA

HEPA OÜ tegutseb sektoris HULGI- JA JAEKAUBANDUS; MOOTORSÕIDUKITE JA MOOTORRATASTE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 120 EUR kuus. Rapla, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 972 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..