Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

PÕLVA AGRO OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

8 162 külastajat

95 jälgijat

PÕLVA AGRO OÜ: Sünnilugu

Põlva maakonnas toimetav ettevõte, PÕLVA AGRO OÜ sündis 24 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis PÕLVA AGRO OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti P. A. (07.10.1948), A. T. (09.03.1956), J. H. (08.04.1943), L. L. (20.06.1949) ja M. S. (10.07.1946). PÕLVA AGRO OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 47 aastane, P. A. kaunis keskeas 40 aastane, A. T. küpses vanuses 53 aastane, J. H. kaunis keskeas 47 aastane, L. L. kaunis keskeas 50 aastane, M. S..

P. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PÕLVA AGRO OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on PÕLVA AGRO OÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PÕLVA AGRO OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam PÕLVA AGRO OÜ eesotsas ei toimeta.

J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PÕLVA AGRO OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam PÕLVA AGRO OÜ eesotsas ei toimeta.

L. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PÕLVA AGRO OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam PÕLVA AGRO OÜ eesotsas ei toimeta.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PÕLVA AGRO OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam PÕLVA AGRO OÜ eesotsas ei toimeta.

PÕLVA AGRO OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Teravilja- (v.a riis) ja kaunviljakasvatus; õlitaimeseemnete kasvatus" turul 192 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 175.1 miljonit eurot, millest PÕLVA AGRO OÜ osa on kahanenud alla 3.5%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Põllumajandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..