Meedialeht
Vali raport X

INFO-AUTO AS

Meedialeht ja uudisvoog

6 323 külastajat

104 jälgijat

INFO-AUTO AS: Riigihangete lugu

INFO-AUTO AS on läbi aja võitnud erinevaid riigihankeid, sagedusega keskmiselt 4,8 korda aastas ja esimene neist võideti 14 aastat tagasi, aastal 2006. Riigipirukast on ettevõte osa saanud kokku 67 korda, vastutasuks on kodanike hüvanguks teenust osutatud või töid tehtud 1 958 447 euro eest. See teeb umbes sama palju, kui on mõne pisivalla aastaeelarve maht.

Rekordiline oli ettevõtte jaoks aga aasta 2011, mil võideti kõige suuremas summas hange "Kiirabiautode liisimine", kogumaksumusega 116 662 eurot. Loorberitele puhkama ei jäädud, ka muud tööd tehti sama suure hooga ja 2011. aasta käive panigi varasematele pika puuga ära.

Keskmiselt moodustab ühe võidetud hanke osakaal INFO-AUTO AS käibest 1/244. Riigihankest saadava sissetuleku ära langemine käibes väga hullusti tunda ei annaks, aga pingutama mujal sunniks ikka.

Kokku on INFO-AUTO AS nende võidetud hangete kohta üldse riigihangetel osalenud (teinud pakkumisi) 73 korda.

Tegu on seejuures igati väärika partneriga riigile, kes ise maksab aastas riigikassasse makse rohkem, kui on saanud müügikäivet kõikidest oma riigihangetel osalemistest kokku. Nagu oma klassi oivik, ei ole see ettevõte oma ajaloos jätnud täitmata ei maksu- ega aruandluskohustusi, ega jätnud äripartnereid pika ninaga.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..