Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ANMAKAR OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

122 külastajat

2 jälgijat

ANMAKAR OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, ANMAKAR OÜ sündis 24 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ANMAKAR OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti A. M. (02.06.1969) ja M. M. (18.10.1972). ANMAKAR OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 27 aastane, A. M. toredas tudengieas 24 aastane, M. M..

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ANMAKAR OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. ANMAKAR OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ANMAKAR OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam ANMAKAR OÜ eesotsas ei toimeta.

ANMAKAR OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine" turul 106 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 245.8 miljonit eurot, millest ANMAKAR OÜ osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..