Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

PEETER PERE ARHITEKTID OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

612 külastajat

3 jälgijat

PEETER PERE ARHITEKTID OÜ: Riigihangete lugu

PEETER PERE ARHITEKTID OÜ on läbi aja võitnud erinevaid riigihankeid, sagedusega keskmiselt 0,8 korda aastas ja esimene neist võideti 12 aastat tagasi, aastal 2008. Riigipirukast on ettevõte osa saanud kokku 10 korda, vastutasuks on kodanike hüvanguks teenust osutatud või töid tehtud 354 057 euro eest. Sellise raha eest saaks juba ühe väikese ettevõtte kenasti käima tõmmata.

Rekordiline oli ettevõtte jaoks aga aasta 2008, mil võideti kõige suuremas summas hange "UUE ENERGIASÄÄSTLIKU BÜROOHOONE PROJEKTI KOOSTAMINE", kogumaksumusega 183 426 eurot.

Keskmiselt moodustab ühe võidetud hanke osakaal PEETER PERE ARHITEKTID OÜ käibest 1/19. Riigihankest saadava sissetuleku ära langemine käibes väga hullusti tunda ei annaks, aga pingutama mujal sunniks ikka.

Kokku on PEETER PERE ARHITEKTID OÜ nende võidetud hangete kohta üldse riigihangetel osalenud (teinud pakkumisi) 10 korda.

Tegu on seejuures igati väärika partneriga riigile, kes ise maksab mõnel juhul riigikassasse makse rohkem või sama palju, kui on saadud müügikäivet riigihankel osalemisest. Nagu oma klassi oivik, ei ole see ettevõte oma ajaloos jätnud täitmata ei maksu- ega aruandluskohustusi, ega jätnud äripartnereid pika ninaga.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..