Meedialeht
Vali raport X

RAVILUX TÜ

Meedialeht ja uudisvoog

11 külastajat

0 jälgijat

RAVILUX TÜ: Sünnilugu

RAVILUX TÜ juriidilise keha sünnikuupäevaks on 04.10.1996, kuid äritegevust ei alustatudki.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis RAVILUX TÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma panid püsti L. F. (26.04.1948), V. F. ja V. F. (24.05.1948). RAVILUX TÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 48 aastane, L. F. (s. 26.04.1948); , V. F.; kaunis keskeas 48 aastane, V. F. (s. 24.05.1948).L. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne RAVILUX TÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. RAVILUX TÜ eesotsas on juht tänase päevani. V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne RAVILUX TÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. RAVILUX TÜ eesotsas on juht tänase päevani. V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne RAVILUX TÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam RAVILUX TÜ eesotsas ei toimeta.

RAVILUX TÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Spetsialiseerimata hulgikaubandus" turul 156 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 760.8 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..