Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

OLEREX AS

Meedialeht ja uudisvoog

16 949 külastajat

197 jälgijat

OLEREX AS: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus OLEREX AS meeskonda 716 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 1 315 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga vähenes viimasel kvartalil meeskond 35 liikme võrra (-5%) ja töötasu tõsteti summas keskmiselt 145 EUR töötaja kohta (11%).

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 1 223 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 39 350 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 4 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 342 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 4 104 EUR.

Võrdlus valdkonna keskmisega

OLEREX AS tegutseb sektoris HULGI- JA JAEKAUBANDUS; MOOTORSÕIDUKITE JA MOOTORRATASTE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 120 EUR kuus. Tartu, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 028 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..