Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

INLOOK COLOR OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 040 külastajat

22 jälgijat

INLOOK COLOR OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, INLOOK COLOR OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis INLOOK COLOR OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti A. A. (15.10.1964) ja T. J. A. (04.08.1948). INLOOK COLOR OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 32 aastane, A. A. kaunis keskeas 48 aastane, T. J. A..

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne INLOOK COLOR OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam INLOOK COLOR OÜ eesotsas ei toimeta.

T. J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne INLOOK COLOR OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam INLOOK COLOR OÜ eesotsas ei toimeta.

INLOOK COLOR OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Metallitöötlus ja metallpindade katmine" turul 16 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 38.7 miljonit eurot, millest INLOOK COLOR OÜ osa on kahanenud alla 5.5%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..