Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

MARIINE AUTO AS

Meedialeht ja uudisvoog

2 540 külastajat

70 jälgijat

MARIINE AUTO AS: Riigihangete lugu

MARIINE AUTO AS on läbi aja võitnud erinevaid riigihankeid, sagedusega keskmiselt 3,1 korda aastas ja esimene neist võideti 12 aastat tagasi, aastal 2008. Riigipirukast on ettevõte osa saanud kokku 37 korda, vastutasuks on kodanike hüvanguks teenust osutatud või töid tehtud 6 420 912 euro eest. Seda on juba kokku ühe päris eduka ettevõtte aastakäibe jagu.

Rekordiline oli ettevõtte jaoks aga aasta 2017, mil võideti kõige suuremas summas hange "Sõiduautode ostmine II", kogumaksumusega 5 000 000 eurot. Hanke võitmine võimaldas vist rahulikumalt võtta, sest olulist käibekasvu see ettevõttele ei andnud.

Keskmiselt moodustab ühe võidetud hanke osakaal MARIINE AUTO AS käibest 1/42. Riigihankest saadava sissetuleku ära langemine käibes väga hullusti tunda ei annaks, aga pingutama mujal sunniks ikka.

Kokku on MARIINE AUTO AS nende võidetud hangete kohta üldse riigihangetel osalenud (teinud pakkumisi) 38 korda.

Tegu on seejuures igati väärika partneriga riigile, kes ise maksab riigikassasse makse rohkem, kui on saanud müügikäivet riigihangetel osalemistest. Nagu oma klassi oivik, ei ole see ettevõte oma ajaloos jätnud täitmata ei maksu- ega aruandluskohustusi, ega jätnud äripartnereid pika ninaga.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..