Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

CRAMO ESTONIA AS

Meedialeht ja uudisvoog

10 600 külastajat

332 jälgijat

CRAMO ESTONIA AS: Riigihangete lugu

CRAMO ESTONIA AS on läbi aja võitnud erinevaid riigihankeid, sagedusega keskmiselt 4,6 korda aastas ja esimene neist võideti 8 aastat tagasi, aastal 2012. Riigipirukast on ettevõte osa saanud kokku 37 korda, vastutasuks on kodanike hüvanguks teenust osutatud või töid tehtud 4 903 189 euro eest. Seda on juba kokku ühe päris eduka ettevõtte aastakäibe jagu.

Rekordiline oli ettevõtte jaoks aga aasta 2016, mil võideti kõige suuremas summas hange "Soojakute rent", kogumaksumusega 1 000 000 eurot. Loorberitele puhkama ei jäädud, ka muud tööd tehti sama suure hooga ja 2016. aasta käive panigi varasematele pika puuga ära.

Keskmiselt moodustab ühe võidetud hanke osakaal CRAMO ESTONIA AS käibest 1/32. Riigihankest saadava sissetuleku ära langemine käibes väga hullusti tunda ei annaks, aga pingutama mujal sunniks ikka.

Kokku on CRAMO ESTONIA AS nende võidetud hangete kohta üldse riigihangetel osalenud (teinud pakkumisi) 45 korda.

Tegu on seejuures igati väärika partneriga riigile, kes ise maksab aastas riigikassasse makse rohkem, kui on saanud müügikäivet kõikidest oma riigihangetel osalemistest kokku. Nagu oma klassi oivik, ei ole see ettevõte oma ajaloos jätnud täitmata ei maksu- ega aruandluskohustusi, ega jätnud äripartnereid pika ninaga.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Haldustegevused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..