Meedialeht
Vali raport X

KRIMELTE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

9 884 külastajat

301 jälgijat

KRIMELTE OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, KRIMELTE OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis KRIMELTE OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti J. P. (29.09.1971) ja J. P. (06.02.1969). KRIMELTE OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 25 aastane, J. P. (s. 29.09.1971); parimas nooruses 27 aastane, J. P. (s. 06.02.1969).J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KRIMELTE OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. KRIMELTE OÜ eesotsas on juht tänase päevani. J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KRIMELTE OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. KRIMELTE OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

KRIMELTE OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Värvide, lakkide ja muude viimistlusvahendite ning trükivärvide ja mastiksite tootmine" turul 6 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 125.6 miljonit eurot, millest KRIMELTE OÜ osa on kahanenud alla 60.8%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..