Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ADAVERE AGRO AS

Meedialeht ja uudisvoog

5 964 külastajat

72 jälgijat

ADAVERE AGRO AS: Sünnilugu

Jõgeva maakonnas toimetav ettevõte, ADAVERE AGRO AS sündis 24 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ADAVERE AGRO AS on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (3.2 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti J. S. (07.07.1941), E. Ž. (11.03.1955), V. K. (29.11.1935), L. L. (27.07.1947) ja H. A. (01.05.1957). ADAVERE AGRO AS juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel küpses vanuses 55 aastane, J. S. kaunis keskeas 41 aastane, E. Ž. küpses vanuses 61 aastane, V. K. kaunis keskeas 49 aastane, L. L. kaunis keskeas 39 aastane, H. A..

J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ADAVERE AGRO AS rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam ADAVERE AGRO AS eesotsas ei toimeta.

E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ADAVERE AGRO AS rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam ADAVERE AGRO AS eesotsas ei toimeta.

V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Täna ta siiski enam ADAVERE AGRO AS eesotsas ei toimeta.

L. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ADAVERE AGRO AS rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam ADAVERE AGRO AS eesotsas ei toimeta.

H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ADAVERE AGRO AS rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ADAVERE BENSIIN AS. Täna ta siiski enam ADAVERE AGRO AS eesotsas ei toimeta.

ADAVERE AGRO AS kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Teravilja- (v.a riis) ja kaunviljakasvatus; õlitaimeseemnete kasvatus" turul 249 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 172.6 miljonit eurot, millest ADAVERE AGRO AS osa on tubli 2.1%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Põllumajandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..