Meedialeht
Vali raport X

HAAPSALU VETAPTEEK OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

348 külastajat

3 jälgijat

HAAPSALU VETAPTEEK OÜ: Sünnilugu

Haapsalu linna kandis toimetav ettevõte, HAAPSALU VETAPTEEK OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal kuid tiksus vaikselt 2 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis HAAPSALU VETAPTEEK OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti M. M. (31.10.1962) ja U. S. (28.11.1957). 20 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel parimas nooruses 34 aastane, M. M. (s. 31.10.1962); kaunis keskeas 39 aastane, U. S. (s. 28.11.1957).M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne HAAPSALU VETAPTEEK OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle HAAPSALU VETAPTEEK OÜ juhitoolile tagasi maandunud. U. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne HAAPSALU VETAPTEEK OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam HAAPSALU VETAPTEEK OÜ eesotsas ei toimeta.

HAAPSALU VETAPTEEK OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Lemmikloomade ja -lindude ning nende toidu ja tarvete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes" turul 10 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 11.5 miljonit eurot, millest HAAPSALU VETAPTEEK OÜ osa on kahanenud alla 3.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..