Meedialeht
Vali raport X

HAAPSALU VETAPTEEK OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

344 külastajat

3 jälgijat

Featured Image

HAAPSALU VETAPTEEK OÜ: Tegevusaruanne 2017

OÜ Haapsalu Vetapteek loodi 1995. aastal.Firma põhilisteks tegevusaladeks on veterinaarsete teenuste osutamine väikeloomadele ja veterinaarsete ravimite ning lemmikloomade kaupade müük.

Ettevõtte käive oli 2017.aastal 302 560 euri.

2017.aastal oli OÜ -l Haapsalu Vetapteek 4 töötajat ja töötajate palgakulu koos sotsiaalmaksudega oli 44 351 euri.

Et kõik ausalt ära rääkida, miks ma seda raamatut kooliajal ei lugenud, pean alustama sellest, et kui oli võimalus minna raamatukokku, läksin ma klassivendadega selle asemel vahetunni ajal jõe äärde kevadist jääminekut vaatama. Nii ta siis lugemata jäi, kuid seda enam oli avastamist nüüd, aastaid hiljem.

Päris nii ka ei saa öelda, et kõik oleks halb olnud, oli headki. Näiteks saavad Sihvka ja Kiilike ülesandeks raamatukogu võlglastega `arveid õiendada`. Tootsiks ja Libleks maskeerununa ning relva (laadimata) ähvardusel õnnestub Lutsu „Kevade” raamatukogule tagasi saada. Jah, paneb lausa kukalt kratsima, et kui tagastamata raamatu tegelased ukse taha ilmuvad, siis... siis on ikka mõistlikum tähtaegadest kinni pidada.

Hoolimata kohatisest ebaõnnest(umisest) ei heida Agu Sihvka meelt. Alati on tal mõni vanasõna, mida varrukast võtta, kaaslaste optimism või lööklause, millega hoida motivatsiooni. Üks jäi meelde, õigemini tuli meelde: Pioneer on alati valmis!

Oh seda nostalgiat.

login

Läks huvitavaks?

Edasi lugemiseks

Irid Sisene Registreeru
Kõik artiklid