Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

EXECUTIVE SEARCH BALTICS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

570 külastajat

9 jälgijat

EXECUTIVE SEARCH BALTICS OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, EXECUTIVE SEARCH BALTICS OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis EXECUTIVE SEARCH BALTICS OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (523631.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti L. J. S. (03.04.1943) ja T. K. (15.02.1956). EXECUTIVE SEARCH BALTICS OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel küpses vanuses 53 aastane, L. J. S. kaunis keskeas 41 aastane, T. K..

L. J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EXECUTIVE SEARCH BALTICS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam EXECUTIVE SEARCH BALTICS OÜ eesotsas ei toimeta.

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EXECUTIVE SEARCH BALTICS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on EXECUTIVE SEARCH BALTICS OÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

EXECUTIVE SEARCH BALTICS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Tööhõiveagentuuride tegevus" turul 3 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 18.1 miljonit eurot, millest EXECUTIVE SEARCH BALTICS OÜ osa on tubli 1.7%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Haldustegevused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..