Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

MONTEMAR OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

780 külastajat

37 jälgijat

MONTEMAR OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus MONTEMAR OÜ meeskonda 1 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 2 723 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga meeskonna suurus ei muutunud.

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 3 841 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 20 814 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 18 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2018) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 4 433 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 53 201 EUR.

Võrdlus valdkonna keskmisega

MONTEMAR OÜ tegutseb sektoris HALDUS- JA ABITEGEVUSED, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 099 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 340 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Haldustegevused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..