Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

SIVONA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

452 külastajat

3 jälgijat

SIVONA OÜ: Sünnilugu

Pärnu linna kandis toimetav ettevõte, SIVONA OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis SIVONA OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (163249.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti V. B. (01.07.1970) ja L. B. (28.05.1946). SIVONA OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 26 aastane, V. B. kaunis keskeas 50 aastane, L. B..

V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SIVONA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. SIVONA OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

L. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SIVONA OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KURENT OÜ. Täna ta siiski enam SIVONA OÜ eesotsas ei toimeta.

SIVONA OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük" turul 41 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 93.6 miljonit eurot, millest SIVONA OÜ osa on tubli 0.1%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..