Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

EHA METALLI- JA PUIDUTOOTED TÜH

Meedialeht ja uudisvoog

3 389 külastajat

197 jälgijat

EHA METALLI- JA PUIDUTOOTED TÜH: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus EHA METALLI- JA PUIDUTOOTED TÜH meeskonda 38 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 1 170 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga suurenes viimasel kvartalil meeskond 1 liikme võrra (3%) ja töötasu tõsteti summas keskmiselt 70 EUR töötaja kohta (6%).

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 1 102 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 19 136 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 8 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 450 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 5 409 EUR.

Võrdlus valdkonna keskmisega

EHA METALLI- JA PUIDUTOOTED TÜH tegutseb sektoris TÖÖTLEV TÖÖSTUS, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 130 EUR kuus. Valga, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 927 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..