Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

TREF NORD AS

Meedialeht ja uudisvoog

7 745 külastajat

173 jälgijat

TREF NORD AS: Sünnilugu

Harju maakonnas toimetav ettevõte, TREF NORD AS sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis TREF NORD AS on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti P. P. (18.01.1962), P. T. P. (13.02.1963), I. J. T. (23.04.1958) ja K. N. (28.11.1937). TREF NORD AS juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 35 aastane, P. P. parimas nooruses 34 aastane, P. T. P. kaunis keskeas 39 aastane, I. J. T. küpses vanuses 59 aastane, K. N..

P. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TREF NORD AS rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KATUS AS. Täna ta siiski enam TREF NORD AS eesotsas ei toimeta.

P. T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TREF NORD AS rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on TREF NORD AS-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

I. J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TREF NORD AS rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam TREF NORD AS eesotsas ei toimeta.

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TREF NORD AS rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet BALTPLAST AS. Täna ta siiski enam TREF NORD AS eesotsas ei toimeta.

TREF NORD AS kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Kruusa- ja liivakarjääride tegevus; savi ja kaoliini kaevandamine" turul 17 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 101.7 miljonit eurot, millest TREF NORD AS osa on kahanenud alla 20.9%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..