Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

KEILA VESI AS

Meedialeht ja uudisvoog

2 239 külastajat

26 jälgijat

KEILA VESI AS: Sünnilugu

Keila linna kandis toimetav ettevõte, KEILA VESI AS sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis KEILA VESI AS on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (2.39 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti J. V. (03.01.1962) ja R. L. (18.12.1953). KEILA VESI AS juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 35 aastane, J. V. kaunis keskeas 43 aastane, R. L..

J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KEILA VESI AS rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam KEILA VESI AS eesotsas ei toimeta.

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KEILA VESI AS rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KEILA LINN, MÄE TN 6 KÜ. Täna ta siiski enam KEILA VESI AS eesotsas ei toimeta.

KEILA VESI AS kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Veekogumine, -töötlus ja -varustus" turul 51 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 77.8 miljonit eurot, millest KEILA VESI AS osa on tubli 3.1%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Vesi ja jäätmed

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..