Meedialeht
Vali raport X

SAKU LÄTE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

5 405 külastajat

36 jälgijat

SAKU LÄTE OÜ: Riigihangete lugu

SAKU LÄTE OÜ on läbi aja võitnud erinevaid riigihankeid, sagedusega keskmiselt 2,2 korda aastas ja esimene neist võideti 13 aastat tagasi, aastal 2007. Riigipirukast on ettevõte osa saanud kokku 28 korda, vastutasuks on kodanike hüvanguks teenust osutatud või töid tehtud 1 125 298 euro eest. See teeb umbes sama palju, kui on mõne pisivalla aastaeelarve maht.

Rekordiline oli ettevõtte jaoks aga aasta 2015, mil võideti kõige suuremas summas hange "Pudeldatud joogivee ostmine koos seadmete rentimisega", kogumaksumusega 189 000 eurot. Loorberitele puhkama ei jäädud, ka muud tööd tehti sama suure hooga ja 2015. aasta käive panigi varasematele pika puuga ära.

Keskmiselt moodustab ühe võidetud hanke osakaal SAKU LÄTE OÜ käibest 1/36. Riigihankest saadava sissetuleku ära langemine käibes väga hullusti tunda ei annaks, aga pingutama mujal sunniks ikka.

Kokku on SAKU LÄTE OÜ nende võidetud hangete kohta üldse riigihangetel osalenud (teinud pakkumisi) 28 korda.

Tegu on seejuures igati väärika partneriga riigile, kes ise maksab aastas riigikassasse makse rohkem, kui on saanud müügikäivet kõikidest oma riigihangetel osalemistest kokku. Nagu oma klassi oivik, ei ole see ettevõte oma ajaloos jätnud täitmata ei maksu- ega aruandluskohustusi, ega jätnud äripartnereid pika ninaga.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..