Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

HANSMARK AS

Meedialeht ja uudisvoog

1 858 külastajat

14 jälgijat

HANSMARK AS: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus HANSMARK AS meeskonda 22 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 1 100 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga suurenes viimasel kvartalil meeskond 1 liikme võrra (5%) ja töötasu tõsteti summas keskmiselt 735 EUR töötaja kohta (67%).

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 970 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 9 510 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 15 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 962 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 11 548 EUR.

Võrdlus valdkonna keskmisega

HANSMARK AS tegutseb sektoris HULGI- JA JAEKAUBANDUS; MOOTORSÕIDUKITE JA MOOTORRATASTE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 120 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 340 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..