Meedialeht
Vali raport X

TALLINK GRUPP AS

Meedialeht ja uudisvoog

20 430 külastajat

503 jälgijat

TALLINK GRUPP AS: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, TALLINK GRUPP AS sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis TALLINK GRUPP AS on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2.02 thousand aasta käive (460392000.00 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti V. J. (08.07.1968), E. P. (26.06.1965), M. A. (23.10.1964) ja I. P. (21.11.1949). TALLINK GRUPP AS juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 29 aastane, V. J. parimas nooruses 32 aastane, E. P. parimas nooruses 32 aastane, M. A. kaunis keskeas 47 aastane, I. P..

V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TALLINK GRUPP AS rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VARA HTG OÜ. Täna ta siiski enam TALLINK GRUPP AS eesotsas ei toimeta.

E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Täna ta siiski enam TALLINK GRUPP AS eesotsas ei toimeta.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TALLINK GRUPP AS rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet MEELIS ASI FIE. Täna ta siiski enam TALLINK GRUPP AS eesotsas ei toimeta.

I. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TALLINK GRUPP AS rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam TALLINK GRUPP AS eesotsas ei toimeta.

TALLINK GRUPP AS kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Sõitjatevedu merel ja rannavetes" turul 6 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 354.8 miljonit eurot, millest TALLINK GRUPP AS osa on 72.2%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Transport

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..