Meedialeht
Vali raport X

FIRESTUDIO OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

690 külastajat

2 jälgijat

FIRESTUDIO OÜ: Riigihangete lugu

FIRESTUDIO OÜ on läbi aja võitnud erinevaid riigihankeid, sagedusega keskmiselt 0,6 korda aastas ja esimene neist võideti 11 aastat tagasi, aastal 2009. Riigipirukast on ettevõte osa saanud kokku 7 korda.

Rekordiline oli ettevõtte jaoks aga aasta 2014, mil võideti kõige suuremas summas hange "Külgmiinid, õppe-külgmiinid ja signaallaengud", kogumaksumusega 1 100 000 eurot. Loorberitele puhkama ei jäädud, ka muud tööd tehti sama suure hooga ja 2014. aasta käive panigi varasematele pika puuga ära.

Keskmiselt moodustab ühe võidetud hanke osakaal FIRESTUDIO OÜ käibest aga tervelt 100%! Seda on väga palju ja riigihankest saadava sissetuleku ära langemine annaks firma käibele ilmselt surmahoobi.

Sestap on täiesti mõistetav ka ettevõtte aktiivsus hangetel – kokku on FIRESTUDIO OÜ nende võidetud hangete kohta üldse riigihangetel osalenud (teinud pakkumisi) 7 korda. Arvestades riigihangetega kaasnevat bürokraatiat, röövib see ilmselt muu rahateenimise arvelt palju aega.

Tegu on seejuures sellise partneriga riigile, kes keskmiselt maksab riigikassasse makse 9,3% riigihankel osalemisest saadud müügikäibe suhtes.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..