VETIKU S.T. OÜ: Sünnilugu
Lääne-Viru maakonnas toimetav ettevõte, VETIKU S.T. OÜ sündis 24 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.
Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis VETIKU S.T. OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Noh ja nende ilus 2019 aasta käivegi (1996931.00 eurot) kinnitab, et küllap juhid ikka teavad, mis teevad.
Selle firma pani püsti A. V.. VETIKU S.T. OÜ juhatuse liikme toolile istus tol hetkel parimas nooruses 33 aastane, A. V..
A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VETIKU S.T. OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. VETIKU S.T. OÜ eesotsas on juht tänase päevani.
VETIKU S.T. OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Teravilja- (v.a riis) ja kaunviljakasvatus; õlitaimeseemnete kasvatus" turul 307 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 226.0 miljonit eurot, millest VETIKU S.T. OÜ osa on tubli 1.0%!