Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ÄKSI PUHKEMAJA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 544 külastajat

17 jälgijat

ÄKSI PUHKEMAJA OÜ: Sünnilugu

Tartu maakonnas toimetav ettevõte, ÄKSI PUHKEMAJA OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ÄKSI PUHKEMAJA OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti M. R. (07.07.1955), M. K. (27.12.1968) ja T. R. (13.11.1968). ÄKSI PUHKEMAJA OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 42 aastane, M. R. parimas nooruses 28 aastane, M. K. parimas nooruses 28 aastane, T. R..

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ÄKSI PUHKEMAJA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. ÄKSI PUHKEMAJA OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ÄKSI PUHKEMAJA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam ÄKSI PUHKEMAJA OÜ eesotsas ei toimeta.

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ÄKSI PUHKEMAJA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam ÄKSI PUHKEMAJA OÜ eesotsas ei toimeta.

ÄKSI PUHKEMAJA OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Elamute ja mitteeluhoonete ehitus" turul 257 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 707.3 miljonit eurot, millest ÄKSI PUHKEMAJA OÜ osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..