Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

KODUMAJATEHASE AS

Meedialeht ja uudisvoog

2 866 külastajat

88 jälgijat

KODUMAJATEHASE AS: Sünnilugu

Tartu linna kandis toimetav ettevõte, KODUMAJATEHASE AS sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis KODUMAJATEHASE AS on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti A. L. (31.12.1966), L. L. (14.10.1959) ja A. A. (27.02.1944). KODUMAJATEHASE AS juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 30 aastane, A. L. kaunis keskeas 37 aastane, L. L. küpses vanuses 53 aastane, A. A..

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KODUMAJATEHASE AS rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet REBUCO OÜ. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle KODUMAJATEHASE AS juhitoolile tagasi maandunud.

L. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KODUMAJATEHASE AS rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam KODUMAJATEHASE AS eesotsas ei toimeta.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KODUMAJATEHASE AS rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam KODUMAJATEHASE AS eesotsas ei toimeta.

KODUMAJATEHASE AS kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Elamute ja mitteeluhoonete ehitus" turul 257 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 750.1 miljonit eurot, millest KODUMAJATEHASE AS osa on kahanenud alla 5.7%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..