Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

DEPILÉ OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

2 036 külastajat

24 jälgijat

DEPILÉ OÜ: Sünnilugu

Tartu linna kandis toimetav ettevõte, DEPILÉ OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis DEPILÉ OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (1.5 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti M. L. (03.08.1971), T. M. (02.10.1965) ja M. V. (21.09.1950). DEPILÉ OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 26 aastane, M. L. parimas nooruses 31 aastane, T. M. kaunis keskeas 46 aastane, M. V..

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne DEPILÉ OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle DEPILÉ OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne DEPILÉ OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet LESANIO OÜ. Täna ta siiski enam DEPILÉ OÜ eesotsas ei toimeta.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne DEPILÉ OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam DEPILÉ OÜ eesotsas ei toimeta.

DEPILÉ OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük" turul 32 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 78.4 miljonit eurot, millest DEPILÉ OÜ osa on tubli 2.4%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..