Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

CLEANART OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 245 külastajat

19 jälgijat

CLEANART OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, CLEANART OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis CLEANART OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti A. S. (19.05.1961), T. V. (02.06.1968) ja E. Ö. (29.01.1947). CLEANART OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 36 aastane, A. S. parimas nooruses 29 aastane, T. V. kaunis keskeas 50 aastane, E. Ö..

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne CLEANART OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ELFA DISTRELEC OÜ. CLEANART OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne CLEANART OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam CLEANART OÜ eesotsas ei toimeta.

E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne CLEANART OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam CLEANART OÜ eesotsas ei toimeta.

CLEANART OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Mitmesuguste erinevate kaupade vahendamine" turul 92 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 654.4 miljonit eurot, millest CLEANART OÜ osa on kahanenud alla 0.1%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..