Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ANAVA EESTI AS

Meedialeht ja uudisvoog

4 501 külastajat

105 jälgijat

ANAVA EESTI AS: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, ANAVA EESTI AS sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ANAVA EESTI AS on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti V. B. (21.02.1969) ja A. D. (09.01.1968). ANAVA EESTI AS juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 28 aastane, V. B. parimas nooruses 29 aastane, A. D..

V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ANAVA EESTI AS rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle ANAVA EESTI AS juhitoolile tagasi maandunud.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ANAVA EESTI AS rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam ANAVA EESTI AS eesotsas ei toimeta.

ANAVA EESTI AS kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Elektriliste kodumasinate hulgimüük" turul 22 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 199.2 miljonit eurot, millest ANAVA EESTI AS osa on kahanenud alla 11.7%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..