Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

COPYREX OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

310 külastajat

2 jälgijat

COPYREX OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, COPYREX OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis COPYREX OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (366857.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti M. H. (22.05.1961) ja A. K. (26.03.1956). COPYREX OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 36 aastane, M. H. kaunis keskeas 41 aastane, A. K..

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne COPYREX OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. COPYREX OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne COPYREX OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. COPYREX OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

COPYREX OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muude kontorimasinate ja -seadmete hulgimüük" turul 14 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 50.5 miljonit eurot, millest COPYREX OÜ osa on tubli 0.9%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..