Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

KAMARCO ESTONIA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

663 külastajat

8 jälgijat

KAMARCO ESTONIA OÜ: Sünnilugu

Maardu linna kandis toimetav ettevõte, KAMARCO ESTONIA OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis KAMARCO ESTONIA OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti R. T. (02.05.1955) ja K. L. I. M.. KAMARCO ESTONIA OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 42 aastane, R. T. Kari Lauri Ilmari Markkanen.

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KAMARCO ESTONIA OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet RAE EHITUS OÜ. Täna ta siiski enam KAMARCO ESTONIA OÜ eesotsas ei toimeta.

K. L. I. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KAMARCO ESTONIA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on KAMARCO ESTONIA OÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

KAMARCO ESTONIA OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muude plasttoodete tootmine" turul 23 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 65.9 miljonit eurot, millest KAMARCO ESTONIA OÜ osa on kahanenud alla 0.3%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..