Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

TRAILER CENTRUM OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

206 külastajat

6 jälgijat

TRAILER CENTRUM OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, TRAILER CENTRUM OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis TRAILER CENTRUM OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti M. K. (03.04.1960) ja A. K. (18.04.1958). TRAILER CENTRUM OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 37 aastane, M. K. kaunis keskeas 39 aastane, A. K..

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TRAILER CENTRUM OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. TRAILER CENTRUM OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TRAILER CENTRUM OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. TRAILER CENTRUM OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

TRAILER CENTRUM OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muude mootorsõidukite müük" turul 36 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 184.3 miljonit eurot, millest TRAILER CENTRUM OÜ osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..