Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

HORTULUS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 589 külastajat

14 jälgijat

HORTULUS OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, HORTULUS OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis HORTULUS OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (3.09 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti K. T. (28.12.1973) ja I. L. (11.03.1973). HORTULUS OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 23 aastane, K. T. toredas tudengieas 24 aastane, I. L..

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne HORTULUS OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ML TEHNIKA OÜ. HORTULUS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

I. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne HORTULUS OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ML TEHNIKA OÜ. HORTULUS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

HORTULUS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Masinate ja seadmete remont" turul 79 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 176.9 miljonit eurot, millest HORTULUS OÜ osa on 2.5%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..