Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

BASSEL KAUBANDUS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

225 külastajat

19 jälgijat

BASSEL KAUBANDUS OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, BASSEL KAUBANDUS OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis BASSEL KAUBANDUS OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (153262.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti L. J. (24.01.1957) ja V. F. (08.08.1957). BASSEL KAUBANDUS OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 40 aastane, L. J. kaunis keskeas 40 aastane, V. F..

L. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne BASSEL KAUBANDUS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on BASSEL KAUBANDUS OÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne BASSEL KAUBANDUS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam BASSEL KAUBANDUS OÜ eesotsas ei toimeta.

BASSEL KAUBANDUS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muu toidukaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes" turul 24 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 39.3 miljonit eurot, millest BASSEL KAUBANDUS OÜ osa on tubli 0.4%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..