Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

HELICOM OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

3 599 külastajat

49 jälgijat

HELICOM OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, HELICOM OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis HELICOM OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti A. S. (09.10.1966) ja L. A. (05.02.1966). HELICOM OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 30 aastane, A. S. parimas nooruses 31 aastane, L. A..

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne HELICOM OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet MILLIGRUPP OÜ. Täna ta siiski enam HELICOM OÜ eesotsas ei toimeta.

L. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne HELICOM OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet IK INVESTMENT GROUP OÜ. Täna ta siiski enam HELICOM OÜ eesotsas ei toimeta.

HELICOM OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus" turul 1380 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1777.6 miljonit eurot, millest HELICOM OÜ osa on kahanenud alla 0.1%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..