Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

DISAINI JA KUNSTI KESKUS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

269 külastajat

0 jälgijat

DISAINI JA KUNSTI KESKUS OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, DISAINI JA KUNSTI KESKUS OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis DISAINI JA KUNSTI KESKUS OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti G. M. (07.05.1960) ja O. M. (21.10.1959). DISAINI JA KUNSTI KESKUS OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 37 aastane, G. M. kaunis keskeas 37 aastane, O. M..

G. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne DISAINI JA KUNSTI KESKUS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle DISAINI JA KUNSTI KESKUS OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

O. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne DISAINI JA KUNSTI KESKUS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam DISAINI JA KUNSTI KESKUS OÜ eesotsas ei toimeta.

DISAINI JA KUNSTI KESKUS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutseb "Muusika- ja kunstikoolitus" turul 1 ettevõte. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.192 miljonit eurot, millest DISAINI JA KUNSTI KESKUS OÜ osa on kahanenud alla 29.3%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Haridus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..