Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

KIRJASTUSKESKUS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

818 külastajat

4 jälgijat

KIRJASTUSKESKUS OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, KIRJASTUSKESKUS OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis KIRJASTUSKESKUS OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma panid püsti R. R. (31.01.1972), E. A. (22.06.1970), P. O. (29.05.1971) ja R. T. (15.10.1976). KIRJASTUSKESKUS OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 25 aastane, R. R. parimas nooruses 27 aastane, E. A. parimas nooruses 26 aastane, P. O. toredas tudengieas 20 aastane, R. T..

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KIRJASTUSKESKUS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. KIRJASTUSKESKUS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KIRJASTUSKESKUS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. KIRJASTUSKESKUS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

P. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KIRJASTUSKESKUS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. KIRJASTUSKESKUS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KIRJASTUSKESKUS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam KIRJASTUSKESKUS OÜ eesotsas ei toimeta.

KIRJASTUSKESKUS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Trükieelne tegevus" turul 2 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 2.8 miljonit eurot, millest KIRJASTUSKESKUS OÜ osa on kahanenud alla 6.3%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..