Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

TARMO VIIKMAA FIE

Meedialeht ja uudisvoog

370 külastajat

2 jälgijat

TARMO VIIKMAA FIE: Sünnilugu

Pärnu maakonnas toimetav ettevõte, TARMO VIIKMAA FIE sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal kuid seisis 13 aastat "riiulis", enne kui elumärki andis ja algas äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis TARMO VIIKMAA FIE on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma pani püsti T. V.. 9 aastat tagasi puhus ettevõttele elu sisse tol hetkel toredas tudengieas 22 aastane, T. V..

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TARMO VIIKMAA FIE rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle TARMO VIIKMAA FIE juhitoolile tagasi maandunud.

TARMO VIIKMAA FIE kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine" turul 12 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 11.5 miljonit eurot, millest TARMO VIIKMAA FIE osa on kahanenud alla 0.4%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..