Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

COFFEE ADDRESS OÜ: Tegevusaruanne 2018

Coffee Address OÜ alustas oma tegevusega 1992. aastal. Ettevõtte põhitegevuseks on kohvi-, joogi- ja kioskiautomaatide rentimine, hooldus, paigaldus ja müük. Lisaks sellele tegeleb Coffee Address OÜ nimetatud seadmetega seotud lähteainete ja toodete müügiga.

Viimase majandusaasta jooksul on ettevõttes toimunud märkimisväärsed muudatused. BCH

Estonia OÜ (Coffee Address OÜ eelmine ärinimi) 100%-line ainuomanik SIA Baltic Coffee

Holding omandas 100% Vending Automaadid OÜ-st. BCH Estonia OÜ ja Vending Automaadid

OÜ ühinemisleping on sõlmitud 01.01.2018. Äriregistris registreeriti BCH Estonia OÜ ja Vending Automaadid OÜ ühendamine 09.03.2018, edasi jätkati ühise kaubamärgi CoffeeAddress all, ärinimeks jäi BCH Estonia OÜ. Alates 30.08.2018 on BCH Estonia OÜ uueks ärinimeks Coffee Address OÜ.

Seoses 2017. aastal alanud ettevõtete restruktureerimisprotsessiga on 31.12.2018 seisuga Coffee Address OÜ osakapital negatiivne (- 36 464 eurot). Osaluse võõrandamiseks saadud laenu tagasimakse tähtaeg on 03.03.2022. SIA Baltic Coffee Holding (osanik) võib vajadusel arvata laenu omakapitali koosseisu ning laenu konverteerimisega osakapitaliks suurendada oma osalust Coffee Address OÜ -s, mis tagab Coffee Address OÜ osakapitali vastavuse seaduses sätestatud nõudmistele. SIA Baltic Coffee Holding ja Coffee Address OÜ juhatus kinnitab, et ettevõte on jätkuvalt tegutsev äriühing.

Coffee Address OÜ ostab oma tegevuseks vajalikud seadmed otse tootjatelt või teistelt SIA Baltic Coffee Holding, edaspidi BCH, grupi ettevõtjatelt. Lisaks seadmetele ostab Coffee Address OÜ otse tootjatelt lähteained, mida kasutatakse seadmetes toodete valmistamiseks ning varuosi seadmete parandamiseks ning uuendamiseks.

2018. aastal oli Coffee Address OÜ põhieesmärgiks tegevuse kohandamine muutunud majanduskeskkonnaga Eestis ja üleilmselt, teenuskontseptsioonide edasiarendamine ja kulude optimeerimine. Seoses üleminekuga uuele majandusaasta perioodile on 2017. aasta majandusaasta pikkuseks 15 kuud ning 2018. aasta majandusaasta pikkuseks 12 kuud. Viimase majandusaasta müügitulu oli 4 689 210 eurot.

Järgneva majandusaasta põhieesmärgiks on müügitulu suurendamine, tugeva kaubamärgi kinnistamine, turul konkurentsivõimelisena püsimine ning omanikele tulu teenimine. Planeeritud käibe kasv on ca 20%. See on saavutatav turuosa suurendamise kaudu, mis eeldab agressiivset müügipoliitikat, jätkuvat tööd uute kontseptsioonidega, pidevat tähelepanu pööramist klienditeeninduse kvaliteedile ja kulude jätkuvat optimeerimist.

Majandusaasta keskmine töötajate arv Coffee Address OÜ -s oli 24 inimest, seisuga 31.12.2018 töötas ettevõttes 26 inimest. Töötasusid arvestati summas 566 967 eurot, millest juhatuse liikmete töötasud moodustasid 64 148 eurot.

Mati Virves

Juhatuse liige

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

COFFEE ADDRESS OÜ storybook

?

COFFEE ADDRESS OÜ seosed veebis

Veebisügavustest COFFEE ADDRESS OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

COFFEE ADDRESS OÜ viimased sündmused

?
icon

Juhatuse liikme lisamine.

Juhatuse liige Krīvs Lode (23.11.1976) lisatud ettevõtte juhatusse

icon

Juhatuse liikme eemaldamine.

Juhatuse liige Martin Karolin (07.01.1973) eemaldatud ettevõtte juhatusest

icon

Juhatuse liikme lisamine.

Juhatuse liige Krīvs Lode (23.11.1976) lisatud ettevõtte juhatusse

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..