Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

MOSTORIONA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

486 külastajat

2 jälgijat

MOSTORIONA OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, MOSTORIONA OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis MOSTORIONA OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti T. K. (23.06.1951) ja V. K. (26.09.1951). MOSTORIONA OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 46 aastane, T. K. kaunis keskeas 45 aastane, V. K..

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne MOSTORIONA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam MOSTORIONA OÜ eesotsas ei toimeta.

V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne MOSTORIONA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam MOSTORIONA OÜ eesotsas ei toimeta.

MOSTORIONA OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes" turul 64 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 220.9 miljonit eurot, millest MOSTORIONA OÜ osa on kahanenud alla 0.1%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..