Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

SHAURMA TALLINN OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 113 külastajat

7 jälgijat

SHAURMA TALLINN OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, SHAURMA TALLINN OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal kuid tiksus vaikselt 8 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis SHAURMA TALLINN OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (919306.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti L. S. (20.10.1956) ja A. Š. (23.02.1960). 14 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel kaunis keskeas 40 aastane, L. S. kaunis keskeas 37 aastane, A. Š..

L. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SHAURMA TALLINN OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam SHAURMA TALLINN OÜ eesotsas ei toimeta.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SHAURMA TALLINN OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam SHAURMA TALLINN OÜ eesotsas ei toimeta.

SHAURMA TALLINN OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Jaemüük spetsialiseerimata kauplustes, kus on ülekaalus toidukaubad, joogid ja tubakatooted" turul 176 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1030.7 miljonit eurot, millest SHAURMA TALLINN OÜ osa on 0.1%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..