Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

DALEMO OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

160 külastajat

0 jälgijat

DALEMO OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, DALEMO OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal kuid tiksus vaikselt 21 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis DALEMO OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (38357.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti O. B. (27.08.1969) ja L. D. (04.12.1945). 1 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel parimas nooruses 28 aastane, O. B. küpses vanuses 51 aastane, L. D..

O. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne DALEMO OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle DALEMO OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

L. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne DALEMO OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam DALEMO OÜ eesotsas ei toimeta.

DALEMO OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine" turul 42 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 59.1 miljonit eurot, millest DALEMO OÜ osa on tubli 0.1%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..