Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

UTU POWEL OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

798 külastajat

25 jälgijat

UTU POWEL OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, UTU POWEL OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis UTU POWEL OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti K. A. (11.12.1952) ja H. J. E.. UTU POWEL OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 44 aastane, K. A. Harri Jussi Erkinheimo.

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne UTU POWEL OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ADVOKAADIBÜROO AMOS OÜ. Täna ta siiski enam UTU POWEL OÜ eesotsas ei toimeta.

H. J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne UTU POWEL OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam UTU POWEL OÜ eesotsas ei toimeta.

UTU POWEL OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muude masinate ja seadmete hulgimüük" turul 13 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 135.2 miljonit eurot, millest UTU POWEL OÜ osa on kahanenud alla 2.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..