Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

LINNAJUHT OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

382 külastajat

3 jälgijat

LINNAJUHT OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, LINNAJUHT OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis LINNAJUHT OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (139816.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti R. M. G. D. H. (21.07.1969) ja V. V. (14.03.1973). LINNAJUHT OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 28 aastane, R. M. G. D. H. toredas tudengieas 24 aastane, V. V..

R. M. G. D. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne LINNAJUHT OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam LINNAJUHT OÜ eesotsas ei toimeta.

V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne LINNAJUHT OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam LINNAJUHT OÜ eesotsas ei toimeta.

LINNAJUHT OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Ajakirjade jm perioodika kirjastamine" turul 13 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 6.9 miljonit eurot, millest LINNAJUHT OÜ osa on tubli 1.3%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..