Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

MPS EESTI OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

468 külastajat

13 jälgijat

MPS EESTI OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, MPS EESTI OÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis MPS EESTI OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (113846.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti Ü. P. (19.05.1957) ja P. K. (28.03.1950). MPS EESTI OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 40 aastane, Ü. P. kaunis keskeas 47 aastane, P. K..

Ü. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne MPS EESTI OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam MPS EESTI OÜ eesotsas ei toimeta.

P. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne MPS EESTI OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet MAINORFIN OÜ. Täna ta siiski enam MPS EESTI OÜ eesotsas ei toimeta.

MPS EESTI OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Tööhõiveagentuuride tegevus" turul 7 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 17.9 miljonit eurot, millest MPS EESTI OÜ osa on tubli 0.6%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Haldustegevused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..